Σάββατο 25 Αυγούστου 2012

ΦΙΛΙΚΗ ΗΤΤΑ ΜΕ 1-0 ΑΠΟ ΔΑΒΟΥΡΛΗ Κ92

Φιλική ήττα με 1-0 γνώρισε η ομάδα του Απόλλων Εγλυκάδα σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο του Ρίου από την αντίστοιχη του Δαβουρλή Κ92.

Το συγκρότημα του Άρη Πλέγα ήταν καλό μόνο στο α' μέρος, χωρίς ωστόσο να εντυπωσιάζει με την απόδοση του. Στην επανάληψη ο προπονητής του Απόλλωνα χρησιμοποίησε αρκετά νέα παιδιά και αυτό επηρέασε την απόδοση της ομάδας με αποτέλεσμα οι πιο ''έμπειροι'' μικροί του Δαβουρλή να δείχνουν ανώτεροι μέσα στον αγωνιστικό χώρο και να φτάνουν μάλιστα και στην νίκη με ένα τέρμα περίπου στο 70' λεπτό του αγώνα.