Δευτέρα 10 Ιανουαρίου 2011

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Το Χριστουγεννιάτικο τουρνουά της ΕΠΣΑ στο οποίο συμμετείχαν 28 ομάδες από όλο το νομό σε 7 ομίλους τελείωσε το βράδυ της Παρασκευής στο γήπεδο της Αρόης, όπου η ομάδα του Θησέα νικώντας στον τελικό του γκρούπ των πρωταθλητών  την Πάτρα 2005 με 5-1, κατέκτησε την πρώτη θέση. Τις απονομές έκανε ο πρόεδρος της ΕΠΣΑ κ. Γιάννης Κοζιώρης, ενώ πολλοί ήταν και οι θεατές του αγώνα. Στον τελικό των δευτεραθλητών που έγινε το μεσημέρι ο Πατραικός νίκησε την Παναχαική με 4-3.

Για περισσότερες πληροφορίες για τον τελικό, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα της Ακαδημίας του Θησέα. www.thiseasao.blogspot.com

Στην φωτογραφία διακρίνονται ο πρόεδρος της ΕΠΣΑ κ. Γιάννης Κοζιώρης με τον τεχνικό διευθυντή της ακαδημίας του Θησέα, Θανάση Αποστολόπουλο.

(Στα διπλανά βίντεο μπορείτε να παρακολουθήσετε όλο τον τελικό)